baterie pro Acer Aspire One D255/D260/Happy/ Typ AL10A31 bílá
SKU: N0D255W
baterie do notebooků
podle typu
Aspire One
Baterie do notebooků
všeobecně
podle typu
Akumulátory
LT-Serie
Parametry
| Kapacita | 4400 mAh |
|---|---|
| Napětí | 11,1 V |
| Chemie článků | Li-Ion |
Není skladem
1 167,00 CZK
bez DPH: 964,46 CZK
(DPH 21 %)
Podobné produkty
Kompatibilní zařízení
Acer
Aspire One 522
Aspire One 722
Aspire One D255
Aspire One D257
Aspire One D260
Aspire One D260-2028
Aspire One D260-2203
Aspire One D260-2207
Aspire One D260-2344
Aspire One D260-2365
Aspire One D260-23797
Aspire One D260-2380
Aspire One D260-2440
Aspire One D260-2455
Aspire One D260-2571
Aspire One D260-2576
Aspire One D260-2680
Aspire One D260-2919
Aspire One D260-2Bkk
Aspire One D260-2Bp
Aspire One D260-N51B/K
Aspire One D260-N51B/KF
Aspire One D260-N51B/M
Aspire One D260-N51B/P
Aspire One D260-N51B/S
Aspire One D260-N51B/SF
Aspire One D270
Aspire One E100
LT Serie LT23
LT Serie LT2304c
Nahrazuje / kompatibilní typová označení
AL10A31
AL10B31
AL10BW
AL10G31
BT.00603.121